• Українська
  • Русский
  • English
+38(067)363-33-93 medical@imatek.com.ua Замовити дзвінок

Про нас

IMATEH MEDICAL

Компанія ІМАТЕХ МЕДІКАЛ засновує свою роботу на впровадженні останніх розробок в сфері цифрових 3D-технолгий в біології та медицині.

Взаємне проникнення інженерії та біології відкриває нові горизонти в різних напралении сучасної медицини. Тому саме трансфер сучасних IT технологій, досягнень 3 D друку в медицину є метою нашої компанії. Наші співробітники, партнери, експерти мають великий досвід в комп`ютерної моделюванні біологічних процесів, віртуальному плануванні хірургічних операцій створенні дизайну індивідуалізованих медичних імплантатів для реконструктивно-відновлювальних операцій в травматології, щелепно-лицевої хірургії та нейрохірургії.

Також компанія надає послуги планування ортодонтичного лікування, виготовлення ортодонтичних елайнеров і кап для непрямого бондірованія брекетів.

Одним з напрямків роботи компанії є поставка та обслуговування 3d – принтерів, матеріалів для друку прототипів біологічних об’єктів і програмного забезпечення для комп’ютерного моделювання застосовують у інших галузях медицини. Також одним з напрямків роботи компанії є моделювання і виготовлення хірургічних навігаційних шаблонів, що дозволяють проводити високоточні операції в травматології та ортопедії.

Простота, швидкість і точність складних оперцій на даному етапі розвитку медицини – це поєднання CAD / Cam технологій і біологічної інженерії. Разом з тим зберігаючи зв’язок з досвідом попередніх поколінь, наша компанія поставляє на ринок України системи для накісткового остеосинтезу та дентальної імплантації в щелепно-лицевої хірургії і стоматології від передових виробників Європи.

Опишіть вашу задачу чи задайте питання, ми будемо раді вам допомогти!

 

Контакти:

 

проспект Перемоги, 123, Київ, Україна