• Українська
  • Русский
  • English
+38(067)363-33-93 medical@imatek.com.ua Замовити дзвінок

Планування ортогнатичних операцій

 

Ортогнатична хірургія – тип хірургічного втручання у щелепно-ліцьовій ділянці, що має на меті нормалізацію оклюзії, міжщелепних взаємовідношень та пріфілю обличча. Таке втручання реалізується за рахунок одно- або двошелепної остеотомії з подальшім співставленням відламків у бажаному положенні. Проте співставити визначені уламки у вірному положенні без “ключа” вкрай важко, саме тому при плануванні таких втручань активно застосовують CAD/CAM технології.

Спочатку на комп’ютері визначають на скільки та в якому напрямі необходно змістити майбутні уламки щелеп для досягнення максимально збалансованної їх взаємодії та задовольнити естетичні вимоги пацієнта. Після проведення віртуальної операції моделюють так званий сплінт, який в процесі втручання використовують для співставлення щелеп.  Сплінт представляє собою пластикову накладку на зуби верхньої та нижньої щелепи, що задає позицію щелеп відносно одне одної. Після того як щелепи співставлено, хірург фіксує їх у цьому положенні за допомогою наксіних титанових пластин та гвинтів.  

Використання СAD/CAM технологій є невід’ємною частиною планування таких втручань, адже без їх використання час планування втручання збільшується у декілька разів, не кажучи про значні втрати у точності. 

Imateh Medical забезпечить вас усім необхідним для проведення такого втручання, від планування до підбору гвинтів та пластин! 

 

Опишіть вашу задачу чи задайте питання, ми будемо раді вам допомогти!

 

Контакти:

 

проспект Перемоги, 123, Київ, Україна