• Українська
  • Русский
  • English
+38(067)363-33-93 medical@imatek.com.ua Замовити дзвінок

3D моделі в медицині за даними КТ-сканування

Використання 3D друку в лікарських цілях вже вважається досить поширеною практикою в усьому світі. І 3D моделі в медицині є невід’ємною частиною цього процесу. Для їх отримання нерідко застосовуються дані КТ-сканування, особливо в операціях, що вимагають точного проходження індивідуальним даними пацієнта. 3DDevice, до речі, вже траплялося взяти участь в подібній операції. Детальніше про це тут, а ми продовжимо первісну тему. Інженери з компанії IMATEH MEDICAL твердо мають намір автоматизувати отримання 3Д моделей і 3D друк після КТ-сканування. Вони працюють в перспективному напрямку, де 3D моделі в медицині можна буде отримати «одним натисканням кнопки». Розробники значно просунулися у своїй справі. На даний момент вони досліджують можливість безпосередньої відправки даних на 3D принтер, минаючи кілька проміжних етапів.

IMATEH MEDICAL ніколи не приховувала свого бажання стати ключовою фігурою в світі 3D друку і робила все можливе для досягнення мети. Уже сьогодні на їхньому рахунку масштабні розробки в галузі медицини та інформаційних технологій. Але компанія має намір піти далі і об’єднати сучасне КТ-сканування з 3D технологіями для розширення можливостей лікарів. Центром уваги інженерів стали 3D моделі в медицині і їх подальша 3D друк. Такий підхід нерідко застосовується в передопераційному плануванні, а також при поясненні діагнозу пацієнту. Новий план компанії полягає в розробці системи, яка дозволить моментально перетворювати дані сканування в 3D моделі в медицині і негайно відправляти їх на друк. Це привабливо в першу чергу з точки зору економії часу. Наприклад, сьогодні весь процес від КТ-сканування до 3Д друку може зайняти до трьох тижнів.

Очевидно, що такий стан справ не є оптимальним, і розробка IMATEH MEDICAL значно поліпшить ситуацію. Увага фокусується на революційному КТ-сканері від компанії, здатному генерувати і передавати гігантський обсяг даних. Поки ці дані відображаються на екрані в двомірному вигляді. Але інженери роблять все можливе, щоб отримати справжні 3D моделі в медицині з високим ступенем точності. Таким чином вдасться обійти довгий і кропіткий процес підготовки 3Д моделей вручну. Примітно, що команді вже вдалося домогтися певних успіхів. Вони практично довели до автоматизму процес 3D моделювання і друку на 3D принтері різних органів, таких як печінка і легені. Безумовно, спрощення такого складного процесу значно підвищать інтерес до 3Д друку в медицині.

Опишіть вашу задачу чи задайте питання, ми будемо раді вам допомогти!

 

Контакти:

 

проспект Перемоги, 123, Київ, Україна