• Українська
  • Русский
  • English
+38(067)363-33-93 medical@imatek.com.ua Замовити дзвінок

3d друк – пластик

Друк на 3d-принтері дозволяє втілити в матеріалі практично будь-які проекти і деталі. Хочеться чогось оригінального і неповторного або у Вас є якась ідея, яку хочеться втілити, або банально щось зламалося. Звертайтеся.

Консультація абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

Якщо потрібно – допоможемо з моделюванням.
Якщо потрібно – допоможемо із збіркою.
Якщо потрібно – допоможемо з обробкою / доопрацюванням деталі.

Важливо знати перед друком!

Процент внутрішнього заповнення:
Впливає на міцність і вага виробу. Усередині вироби принтер друкує грати жорсткості, яка розподіляє  навантаження на виріб.  Заповнення може варіюватися від 0% до 100%, залежно від ваших побажань і умов експлуатації. Часткове заповнення допомагає домогтися багаторазового економії засобів і часу виготовлення. 

Підтримки нависаючих елементів:
Підтримки необхідні для побудови нависають елементів моделі. Оскільки 3д принтер друкує пошарово, в процесі друку кожен новий шар лягає на попередній. Якщо відповідати вашому холодильнику є нависають елементи (Які не мають опори під собою), на етапі підготовки до ми вибудуємо підтримку, яку згодом створить принтер. На елементах, під які шикувалися підтримки, можуть залишатися невеликі залишки пластику. 

Товщина стінки:
Товщина стінки, як і внутрішнє заповнення, впливає на міцність і вага виробу. При частковому внутрішньому заповненні моделі ми можемо підвищити міцність виробу за рахунок збільшення товщини стінки. Для виставкових макетів, прототипів, елементів  декору і виробів що не піддаються впливу зовнішніх факторів і фізичним навантажень зазвичай використовується товщина стінки 0,8 мм. Для виробів, що піддаються фізичним навантаженням, рекомендується товщина стінки 1,2 мм і більше.

Опишіть вашу задачу чи задайте питання, ми будемо раді вам допомогти!

 

Контакти:

 

проспект Перемоги, 123, Київ, Україна