• Українська
  • Русский
  • English
+38(067)363-33-93 medical@imatek.com.ua Замовити дзвінок

Цифрові 3D-технології – основа для персоніфікованої хірургії

Медичні працівники та дослідники використовують рішення 3D-друку для впровадження прогресивних хірургічних методів лікування, які забезпечують менше інвазивних процедур і значно скорочують час відновлення для пацієнтів.

Віртуальні моделі Хірургічна планування (VSP®) послуг і хірургічне планування медичного моделювання забезпечують більш точні хірургічні варіанти лікування. Імплантати кісток, індивідуально розроблені з використанням нових 3D-технологій, дозволяють досягти кращих результатів для пацієнтів. Матеріали для стоматологічної 3D друку значно скорочують традиційно тривалі процеси проектування і лиття, включаючи доступні недорогі рішення для моделей лиття (віск ІБП).

3D печать в медицине

Два вирішальні чинники успішного проведення ортопедичних і щелепно-лицьових процедур – це повна зв’язок пацієнтів з лікарями і точний підбір імплантанта. Ясна взаємодія дозволяє пацієнтам бути в курсі рішень по їх медичного обслуговування, а точна підгонка імплантанта – запорука гарного самопочуття пацієнта. Фізичні 3D-моделі є незамінними помічниками для поліпшення умов обслуговування пацієнтів і роботи лікарів.

Два решающих фактора успешного проведения ортопедических и челюстно-лицевых процедур

Можливість використовувати моделі для передопераційного планування скорочує час проведення операції, знижуючи витрати і покращуючи результат операції через мінімізацію розрізу, зменшення часу реабілітації та проведення репетицій проведених процедур.

Приклади передопераційного планування:

– Підгонка імплантанта
– Траєкторія розрізу
– Вибір положення розрізу
– Вибір інструмента
– Репетиція операції

Виробництво імплантантів на замовлення: 3D-моделі дають можливість світовим лідерам у виробництві імплантантів виготовляти імплантанти швидко і недорого.

3D-моделі сприяють прекрасному взоімодействію між лікарями і хірургами; надзвичайно корисні у випадках консиліумів між лікарями різних профілів.

Потужний інструмент інформування пацієнтів: 3D-моделі покращують спілкування лікарів з пацієнтами; підвищується довіра до пластичних хірургів і ймовірність успішного результату лікування.

Медична освіта: 3D-моделі довели свою користь при навчанні студентів та ординаторів. Складні двомірні зображення можуть бути трансформовані в 3D моделі для полегшення сприйняття інформації. Їх можна потримати, ними можна маніпулювати, щоб краще зрозуміти анатомію.

3D-сканування поверхні / розробка протезів: використовуючи технологію отримання 3D-картини поверхні, можна виготовляти індивідуальні протези.